Általános iskolai beiratkozás a 2021/2022-es tanévre

TISZTELT SZÜLŐ/ TÖRVÉNYES KÉPVISELŐ!

Tájékoztatom, hogy a kihirdetett veszélyhelyzetre való tekintettel a 2021/2022-es tanévre történő általános iskolai beiratkozás nemcsak személyes, hanem online úton is megtörténhet. Iskolánk elsődlegesen ezt részesíti előnyben, kérjük éljenek a lehetőséggel!

Az általános iskola első évfolyamára történő jelentkezésnek elektronikus, online felülete 2021. április 10-től nyílik meg az Ön részére a KRÉTA rendszer felületén keresztül: https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap.
Az e-Ügyintézés „Beiratkozás Általános Iskolába (BÁI)” felület 2021. április 16-án éjfélig van nyitva.

Személyes beiratkozás esetén szükséges időpontot egyeztetni. Ezt a 06-1-333-4913-as telefonszámon, illetve az info@vajdaiskola.hu címen tehetik meg.

A személyes beiratkozás időpontjai:

2021. április 15. (csütörtök) 8:00 – 17:30 óra között

2021. április 16. (péntek) 8:00 – 17 óra között

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

• A gyermek személyazonosságát igazoló hatósági igazolvány
  • A gyermek nevére kiállított TAJ kártya
  • A gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolvány
  • Nyilatkozat az életvitelszerű ott lakásról (mellékletben)
  • Nyilatkozat a közös szülői felügyeleti jog gyakorlására vonatkozóan (mellékletben)
  • Nyilatkozat az etika vagy hit- és erkölcstan oktatásról (mellékletben)
  • Tanulói adatlap (mellékletben)

Fontos, hogy az általános iskolai beiratkozáshoz szükséges dokumentumokat, nyomtatványokat mindkét törvényes képviselő aláírásával ellátva kell benyújtani.

Kérdéseikkel a 06-1-333-4913-as telefonszámon kereshetnek bennünket.

Üdvözlettel:

Hargitainé Őri Katalin