Kedves Szülők!

Köszönjük, hogy befizetésével támogatta iskolánk alapítványát.

Befizetésével támogatta: 7 Szan Bt., Aubéli Ottó, Bóka Annamária, Holndonner Tibor, Horváth Tünde, Neszt Gabriella, Ngo Jenni, Orbán Imre, Pakodi Péter, Palla András, Szalontai Sándor, Szász László, Talpas László, Tihanyi Zsombor, Tóth Eszter

Kérjük, hogy adója 1%-ának felajánlásakor gondoljon ránk!

ALAPÍTVÁNY A VAJDA PÉTER UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLÁÉRT
1089 BUDAPEST, VAJDA PÉTER UTCA 25-31.
ADÓSZÁM: 18008003-1-42
Számlaszám: OTP-11708001-20350761

Alapítványunkat 1991-ben alapította a Vajda Péter utcai Általános Iskola nevelőtestülete nevében Major Éva igazgató. Az alapítványt a Fővárosi Bíróság 2464 sorszám alatt nyilvántartásba vette. Az alapítvány célja a Vajda Péter utcai Általános Iskola oktatási és tárgyi feltételeinek bővítése, illetőleg támogatása.

1994-ben a kuratórium elnökévé választották Hadobás Jánosné Pucser Edit szülőt.

1999-ben a Fővárosi Bíróság az alapítványt közhasznú fokozatú szervezetnek minősítette.

Az alapítvány kuratóriuma jelenleg nyolc fős.

Tagjai:

• Hadobás Jánosné elnök
  • Kovács Imre pénztáros
  • Jóna Ágnes szülő
  • Nagy Gabriella szülő
  • Kiss Róbert szülő
  • Szabóné Szél Julianna igazgató
  • Léhnert Báláné igazgatóhelyettes

Az alapítvány bevételei az adófizetők által befizetett személyi jövedelemadó felajánlott 1 százalékából, cégek és magánszemélyek felajánlásából és pályázatokból származnak.

Főbb tevékenységeink a közelmúltban:

• Az iskola ebédlő-felújításához nyújtott anyagi támogatás
  • Szociálisan rászoruló tanulók kulturális programjainak, kirándulásainak, táborozásának költségeihez való hozzájárulás
  • Iskolai Európai Uniós rendezvénysorozat anyagi támogatása
  • Pad Alatt iskolaújság kiadásának anyagi támogatása
  • Kihívások és válaszok az általános iskolában c. tanulmánykötet kiadásának anyagi támogatása
  • Tisztviselőtelepi Vajda-futás (utcai futóverseny) szervezésében és lebonyolításában nyújtott támogatás
  • Az iskola 80 éves jubileumi rendezvénysorozatához és kiadványaihoz nyújtott anyagi támogatás
  •

Az alapítvány a jövőben is tisztelettel várja nagylelkű intézmények és magánszemélyek adományait, hogy a vajdás nevelés-oktatás körülményeit, a gyerekek mindennapjait még szebbé, élménydúsabbá tehesse! Kérjük, csatlakozzon célkitűzéseinkhez, támogassa közhasznú alapítványunkat! (A közhasznú szervezetek számára történő pénzadomány után adókedvezmény érvényesíthető!)

2010. évi közhasznúsági jelentés

2011. február 22: Alapítványi ülés jegyzőkönyve