Munkatársaink

Munkatársaink

Ádám Zsuzsanna
Ádám Zsuzsanna
ének-zene szakos tanár

tanulószoba: 9. csoport

Árok Zoltán Pál
Árok Zoltán Pál
fizika-informatika szakos tanár

az 5.t-z osztályfőnöke

Borka Gábor
Borka Gábor
testnevelés szakos tanár

a 6.s osztályfőnöke,

a sportiskolai munkaközösség vezetője

Borkáné Zord Andrea
Borkáné Zord Andrea
igazgatóhelyettes

angol-történelem szakos tanár

Barta Edit
Barta Edit
történelem szakos tanár

a 8.z osztályfőnöke,

a felső tagozat munkaközösség-vezetője

Bite Zsolt
Bite Zsolt
pedagógiai asszisztens

Bíró-Horváth Judit
Bíró-Horváth Judit
biológia szakos tanár

családi okból távol

Dombi-Szabó Márta
Dombi-Szabó Márta
igazgatóhelyettes

alsós tanító

Farkas Géza
Farkas Géza
ének-zene szakos tanár

a művészeti munkaközösség vezetője

Futó Marianna
Futó Marianna
laboráns

Garai Enikő
Garai Enikő
iskolatitkár

Hamar Tímea Márta
Hamar Tímea Márta
angol - magyar nyelv és irodalom szakos tanár

Hargitainé Őri Katalin
Hargitainé Őri Katalin
igazgató

földrajz szakos tanár

Hodánicsné Rafael Annamária
Hodánicsné Rafael Annamária
tanító

családi okból távol

Hata Andrea
Hata Andrea
fejlesztőpedagógus

SNI koordinátor

Hegedüs Erika
Hegedüs Erika
biológia szakos tanár

Jánosi Vivien Aliz
Jánosi Vivien Aliz
tanító

napközi – 8. csoport

Kneip-Bogdán Eszter
Kneip-Bogdán Eszter
tanító

családi okból távol

Koczka István
Koczka István
matematika szakos óraadó tanár

Kovács Csilla
Kovács Csilla
tanító

napközi – 1. csoport

Kovács Valéria
Kovács Valéria
magyar nyelv és irodalom szakos tanár

a 6.t-z osztályfőnöke

Kuglics Evelin
Kuglics Evelin
ének-zene szakos tanár

napközi – 2.s

Köröminé Tóth Mária
Köröminé Tóth Mária
tanító

az 1.z osztályfőnöke

Lehoczki Lászlóné Pusztai Mónika
Lehoczki Lászlóné Pusztai Mónika
matematika szakos tanár

a matematika tantárgy 1-8. évfolyam munkaközösség-vezetője

Lengyel Emília
Lengyel Emília
tanító

a 4.s osztályfőnöke

Móga Bence
Móga Bence
óraadó tanár, néptánc

Prajczer Petra
Prajczer Petra
kémia szakos óraadó tanár

Martini Yvette
Martini Yvette
rajz- és vizuális kultúra - technika szakos tanár

Mészárosné Brezina Csilla
Mészárosné Brezina Csilla
tanító

a 4.z osztályfőnöke, a beiskolázási munkaközösség vezetője

Mócsa Róbert
Mócsa Róbert
testnevelő

az 5. s osztályfőnöke DMSP

Mogyorósi Renátó
Mogyorósi Renátó
természetismeret-földrajz szakos tanár

Nagy-Bokor Cilla
Nagy-Bokor Cilla
biológia szakos tanár

Nagy-Somlyai Kitti
Nagy-Somlyai Kitti
iskolapszichológus

Nékám Róbert
Nékám Róbert
testnevelő

tanulószoba – 10. csoport

Orbán Katalin
Orbán Katalin
iskolatitkár

Osziczka-Szamay Szabina
Osziczka-Szamay Szabina
osztálytanító, 3.s-z

napközi – 5. csoport

Paulányi Gizella
Paulányi Gizella
pedagógiai asszisztens

Pluhár Ildikó
Pluhár Ildikó
tanító

az 1.s osztályfőnöke

Pongrácz Mariann
Pongrácz Mariann
tanító

a 4.t osztályfőnöke

Schönfeld-Lakatos Andrea
Schönfeld-Lakatos Andrea
tanító

az 1.s osztályfőnöke

Simig Ákos
Simig Ákos
angol szakos tanár

a 8.t osztályfőnöke a marketing munkaközösség vezetője

Szabó Gábor
Szabó Gábor
osztálytanító - 1.z

napközi – 2. csoport

Szabó Katalin
Szabó Katalin
testnevelő

Szilvay Gáborné
Szilvay Gáborné
magyar nyelv és irodalom szakos tanár

a 7.z osztályfőnöke magyar tantárgy 1-8. évfolyam munkaközösség-vezetője

Szőke Attila
Szőke Attila
rendszergazda

Takács Leonóra
Takács Leonóra
tanító

a 2.s osztályfőnöke

Tihanyi Renáta
Tihanyi Renáta
tanító

a 2.z osztályfőnöke

Tolnai Tünde
Tolnai Tünde
német nyelv szakos tanár

a 7.s osztályfőnöke

Vitai Katalin
Vitai Katalin
fejlesztőpedagógus

Zsámbokiné Gál Zita
Zsámbokiné Gál Zita
osztálytanító, 2.z

napközi – 4. csoport