Munkatársaink
Téglási Eleonóra
Téglási Eleonóra
Testnevelés-biológia szakos tanárSinapis-Vermes Klára
Sinapis-Vermes Klára
Alsós tanítóNapközis nevelő-1.s
Mokos Katalin
Mokos Katalin
Alsós tanítóA 3.s osztály osztályfőnöke
Kovács Katalin
Kovács Katalin
Alsós tanító3.z osztály osztályfőnöke
Kovács Péter
Kovács Péter
Testnevelés szakos tanárGianone Zsuzsanna
Gianone Zsuzsanna
Alsós tanítóNapközis nevelő-2.s
Böhm-Elekes Renáta
Böhm-Elekes Renáta
Alsós tanítóA 2.z osztály osztályfőnöke
Bróz Alíz
Bróz Alíz
Biológia szakos tanárBálint Endre
Bálint Endre
MatematikaCsipkés Sándor
Csipkés Sándor
Ének-zene szakos tanárÁdám Zsuzsanna
Ádám Zsuzsanna
ének-zene szakos tanártanulószoba: 9. csoport
Árok Zoltán Pál
Árok Zoltán Pál
fizika-informatika szakos tanárBorka Gábor
Borka Gábor
testnevelés szakos tanára 5.s osztályfőnöke,
a sportiskolai munkaközösség vezetője
Borkáné Zord Andrea
Borkáné Zord Andrea
angol-történelem szakos tanár5.z osztály osztályfőnöke
Barta Edit
Barta Edit
történelem szakos tanára 7.s osztályfőnöke,
a humán munkaközösség-vezetője
Dombi-Szabó Márta
Dombi-Szabó Márta
igazgatóhelyettesalsós tanító
Futó Marianna
Futó Marianna
Alsós tanítóNapközis nevelő
Garai Enikő
Garai Enikő
iskolatitkárHamar Tímea Márta
Hamar Tímea Márta
angol - magyar nyelv és irodalom szakos tanár6.s osztály osztályfőnöke
Hargitainé Őri Katalin
Hata Andrea
Hata Andrea
fejlesztőpedagógusSNI koordinátor
Kneip-Bogdán Eszter
Kneip-Bogdán Eszter
tanítóNapközis nevelő-3.s
Kovács Csilla
Kovács Csilla
tanítóNapközis nevelő-4.s
Kovács Valéria
Kovács Valéria
magyar nyelv és irodalom szakos tanárKuglics Evelin
Kuglics Evelin
ének-zene és angol nyelvszakos tanárLehoczki Lászlóné Pusztai Mónika
Lehoczki Lászlóné Pusztai Mónika
matematika szakos tanár7.z osztály osztályfőnöke a reál munkaközösség vezetője vezetője
Martini Yvette
Martini Yvette
rajz- és vizuális kultúra - technika szakos tanárA 6.z osztály osztályfőnöke
Mócsa Róbert
Mócsa Róbert
testnevelőaz 8. s osztályfőnöke
Osziczka-Szamay Szabina
Osziczka-Szamay Szabina
Alsós tanító2.s osztály osztályfőnöke
Paulányi Gizella
Paulányi Gizella
pedagógiai asszisztensSchönfeld-Lakatos Andrea
Schönfeld-Lakatos Andrea
tanítóA 4.s osztályfőnöke
Szabó Gábor
Szabó Gábor
Alsós tanító4.z osztály osztályfőnöke
Szabó Katalin
Szabó Katalin
testnevelőSzőke Attila
Szőke Attila
rendszergazdaTakács Leonóra
Takács Leonóra
Alsós tanítóAz 1.z osztály osztályfőnöke
Tolnai Tünde
Tolnai Tünde
Német nyelvszakos tanárFelső tagozat tanulószoba
Vitai Katalin
Vitai Katalin
fejlesztőpedagógus, hitoktatóZsámbokiné Gál Zita
Zsámbokiné Gál Zita
Alsós tanítóAz 1.s osztály osztályfőnöke