Adománygyűjtés az ukrajnai menekültek megsegítésére

Kedves Mindenki!

Adományokat várunk a Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskolában az Ukrajnából menekültek megsegítésére!

Vállaljuk, hogy az adományokat eljuttatjuk a menekülteknek segítő szervezeteknek, illetve a Máltai Szeretetszolgálatnak.

A Máltai Szeretetszolgálat önkéntesek jelentkezését is várja. Amennyiben Önöket érdekli a lehetőség, a mellékelt kérdőív kitöltésével segítheti a munkájukat.

Amit gyűjtünk:
Hálózsákok, fitnesz szőnyegek, takarók, tartós élelmiszer, power bankok, akkumulátorok (AA/AAA), lámpa, távcső, elsősegély csomagok, vérzéscsillapító kötszerek, fertőtlenítőszerek, papír tányérok, poharak, csokoládé, protein szeletek, keksz, gyermek gyógyszerek (megfázás ellen, fájdalom- és lázcsillapító, gyomorrontás ellen), bébiétel, egészségügyi betétek, WC- papír, gyermek pelenka, konyhai törlő, törölköző, ágynemű.

Jelen pillanatban a következőkre van a legnagyobb szükség:

tea (gyümölcs, fekete)
2dl gyümölcslé, 0.5 ásványvíz
gyerekeknek édesség (7days croissant, Dörmi)

Kérjük, hogy az adományaikat reggel 7.30 és 8.00 között az ügyeleti teremben adják le.
Amennyiben kérdésük van, az iskola Facebook oldalán, Messengeren tudnak üzenetet küldeni.

Köszönjük együttműködő segítségüket!