Hozz egy plüsst!
Iskolánk új kezdeményezést indít!
Mindenkinek van otthon sok-sok plüss állata. Ezekhez ki tudja miért, de kötődünk. Viszont a sok állatfigura között mindig van egy-egy árva darab, amelyik csak van. Most ezeket a kis árvákat tudnánk örökbe adni.

A Tűzoltó Utcai Gyermekkórházban sok beteg gyermek van, s ebből sok sajnos mentővel kerül be a kórházba. Mindenkit félelemmel tölt el a mentő gondolata is. Hát még a kisgyermekeket, akiket szállít! Az ijesztő pillanatokban egy puha állatka ölelése sokat jelenthet, mely akár végigkísérheti az egész gyógyulást is, s később pozitív emlék lehet a felépülés után.
Ha van otthon olyan plüssöd amit már nem dédelgetsz, hozd el nekünk, add le az osztályfőnöködnél, s mi megígérjük, hogy megtaláljuk kis gazdáját akinek a legnehezebb pillanatokban is mosolyt csalhat az arcára….

…. mert a mosolyt jó adni, s jó kapni!

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra