SAJTÓKÖZLEMÉNY

Kitűnő bizonyítvánnyal ajándékutazás a Gyermekvasúton

Budapest, 2017. június 15. Péntektől június végéig nem kell fizetniük az utazásért a budapesti kisvasúton azoknak az általános és középiskolás tanulóknak, akik a jegyváltáskor bemutatják kitűnő bizonyítványukat.

A Gyermekvasúton a nyári szünidő első heteiben jutalomutazásban részesülhetnek azok az iskolások, akik magukkal hozzák kitűnő bizonyítványukat. A jegyvásárláskor az eredeti bizonyítvány felmutatásakor regisztrációs jegyet adnak ki az utazáshoz. Az akció június 16-tól 30-ig tart.

A nyári szünetben a kisvonatok munkanapokon óránként, hétvégén 45 percenként indulnak.

A Széchenyihegy és Hűvösvölgy közötti vonalon a vasúti szolgálatot 10-14 éves gyerekek látják el, akiktől szintén elvárás a jó tanulmányi eredmény. A következő gyermekvasutas tanfolyam október elején indul, melyre 4., 5. és 6. osztályosok jelentkezhetnek.

Részletek a honlapon: http://www.gyermekvasut.hu/

MÁV Magyar Államvasutak Zrt.

KOMMUNIKÁCIÓS IGAZGATÓSÁG

Telefon: (06-1) 511-3186  l  E-mail: sajto@mav.hu l www.mavcsoport.hu

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra