englishdeutschitaliano

Hírek

 

2018. november 19. (hétfő)

 

 

1.s

1.z

 

1.

magyar

Pluhár Ildikó
I. 63.

ének-zene

Farkasné Gömöri Rita
A1

 

2.

 
testnevelés

Fodor Bence
Szép Károly (alsó) tornaterem


magyar

Kukucska Lívia
I. 62.

 

3.

matematika

Rakolcza Judit
I. 63.

környezetismeret

Szabó Gábor
I. 54.

 

 

         
         
 

5.s

5.t

5.z

 

1.


matematika

Lehoczki Lászlóné
II.65.

Koczka István
II.73.


testnevelés

Nékám Róbert
Szép Károly (alsó) tornaterem


matematika

Lehoczki Lászlóné
II.65.

Koczka István
II.73.

 

2.


idegen nyelv

Borkáné Zord Andrea
II.71. (a)

Simig Ákos
II.71./a (a)

Hamar Tímea
(a) D3

Tolnai Tünde
(n) II.72.
 


történelem

Barta Edit
I. 61.



idegen nyelv

Borkáné Zord Andrea
II.71. (a)

Simig Ákos
II.71./a (a)

Hamar Tímea
(a) D3

Tolnai Tünde
(n) II.72.
 

 

3.


természetismeret

Pakodiné Tóth Gabriella
II. 72.


matematika

Barta László
II.70.

Koczka István
II.66.


ének

Farkas Géza
II. 80.

 

4.


magyar nyelv

Jurák Tamás
II. 64.


magyar irodalom

Kovács Valéria
III.83.

Szilvay Gáborné
III. 82.

   

 

***

 

2018. november 20. (kedd)

 

 

2.s

2.t

2.z

 

1.


magyar irodalom

Lengyel Emília
I. 55.


magyar nyelvtan

Pongrácz Mariann
fsz. 30.


ének

Hajnal Éva
A1

 

2.


erkölcstan

Lengyel Emília
I. 55.


erkölcstan

Pongrácz Mariann
fsz. 30.


erkölcstan

Mészárosné Brezina Csilla
III.96.

 

3.


testnevelés

Borka Gábor
Szép Károly (alsó) tornaterem


néptánc

Vizi Adrienn
fsz.30.


matematika

Mészárosné Brezina Csilla
III.96.

 

4.

 


rajz

Pinnyey Mária
fsz. 30.

   
         
         
 

6.s

6.t

6.z

 

1.


magyar nyelvtan

Szilvay Gáborné
III. 82.


testnevelés

Nékám Róbert
Szép Károly (alsó) tornaterem
 


természetismeret

Fleck Zsófia
II.78.

 

2.


testnevelés

Fodor Bence
felső tornaterem


magyar irodalom

Jurák Tamás
III.82.


magyar nyelvtan

Kovács Valéria
III.83.


matematika

Barta László
II.em. 70.

 

3.


történelem

Kondráth Dolli
II.79.


természetismeret

Fleck Zsófia
II.78.


rajz

Martini Yvette
II.73.

 

4.


magyar irodalom

Szilvay Gáborné
III.82.


matematika

Barta László
II.em. 70.


testnevelés

Nékám Róbert

Szép Károly (alsó) tornaterem

 

 

 

***

 

2018. november 21. (szerda)

 

 

3.s

3.t

3.z

1.


környezetismeret

Pakodiné Tóth Gabriella
I.56.


matematika

Köröminé Tóth Mária
I. 53.


matematika

Nagy Zsuzsanna
fsz. 26.

2.


magyar

Csernusné Dan Debóra
I.56.


magyar

Köröminé Tóth Mária
I.53.


néptánc

Ottinger Eszter
fsz.30.

3.


néptánc

Ottinger Eszter
I.56.


néptánc

Vizi Adrienn
I. 53.


magyar

Nagy Zsuzsanna
fsz.26.

4.


idegen nyelv (4. évf.)

Borkáné Zord Andrea
II.71. (a)

Simig Ákos
(a) II.71/a

Hamar Tímea
(a) D.3.

Tolnai Tünde
(n) II.72.


idegen nyelv (4. évf.)

Borkáné Zord Andrea
II.71. (a)

Simig Ákos
(a) II.71/a

Hamar Tímea
(a) D.3.

Tolnai Tünde
(n) II.72.


idegen nyelv (4. évf.)

Borkáné Z. Andrea
II.71. (a)

Simig Ákos
(a) II.71/a

Hamar Tímea
(a) D.3.

Tolnai Tünde
(n) II.72.

 

 

7.s

7.t

7.z

1.


erkölcstan

Kovács Valéria
III.83.


erkölcstan


Árok Zoltán Pál
II.66.


történelem


Barta Edit
I.61.
 

2.


testnevelés

Fodor Bence
sátor


matematika

Barta László
II.70.

Molnárné S. Zsuzsanna
II.78.


testnevelés

Szabó Katalin
III. em. tornaszoba

3.


magyar

Szilvay Gáborné
III.82.
 


történelem

Ritter Márta
II.70.


ének-zene

Farkas Géza
II.80.

4.


matematika

Lehoczki Lászlóné
II.65.


testnevelés

Fodor Bence
sátor


biológia

Fleck Zsófia
II.78.

 

***

 

2018. november 22. (csütörtök)

         
 

4.s/4.t/4.z

 

1.


természetismeret 5.s

Kondráth Dolli
II. 79.

 
idegen nyelv 8. s/z

Borkáné Z. Andrea (a)
II.71.

 

 

2.


történelem 5. z

Barta Edit
I.61.


magyar nyelv 5.s

Jurák Tamás
II. 64.

 

 

3.


magyar irodalom 8.z

Ritter Márta
II.71.


rajz 5.s

Martini Yvette
II. 73.


matematika 7.z

Lehoczki Lászlóné
II. 65.

 

4.


idegen nyelv 4. évf.

Borkáné Zord Andrea
II.71. (a)

Hamar Tímea
(a) D3.

Tolnai Tünde
(n) II.72.

 

 

         
         
 

8.s

8.t

8.z

 

1.


idegen nyelv

Borkáné Z. Andrea
(a) II.71.

Fleck Zsófia
(a) II.78.

Hamar Tímea
(a) D3

Tolnai Tünde
(n) II.72.


testnevelés

Mócsa Róbert
Szép Károly (alsó) tornaterem


idegen nyelv

Borkáné Z. Andrea
(a) II.71.

Fleck Zsófia
(a) II.78.

Hamar Tímea
(a) D3

Tolnai Tünde
(n) II.72.

 

2.


földrajz

Kondráth Dolli
II.79.
 


biológia


Fleck Zsófia
II.78.


matematika


Molnárné S. Zsuzsanna
III.83.

 

3.


fizika

Árok Zoltán
II.66.


kémia

Farkas Éva
III.82.


magyar irodalom

Ritter Márta
II.71.
 

 

4.


magyar irodalom

Ritter Márta
könyvtár


matematika

Barta László
II.70.


matematika


Lehoczki Lászlóné
II.65.

informatika

Árok Zoltán
informatika terem

 
         
             

 

 

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra

ugrás a lap telejére

  • Elérhetőségek
  • 1089 Budapest, Vajda Péter u. 25-31.
  • Tel.: 333-4913
  • Igazgató tel.: 313-7417
  • Mobil tel: 06-30/297-1185
  • Email: info@vajdaiskola.hu
weblap készítés