Hírek

A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezete iskolánk bevonásával szervezi a "Családok vetélkedőjét".

Ez egy csapatverseny három generációval (iskolás gyerek, szülő, nagyszülő). A feladatok játékos ügyességi és szellemi kérdéseket tartalmaznak. Egy csapat minimum 3, maximum 5 fő lehet. A lényeg, hogy gyerek-szülő-nagyszülő korosztály képviseltesse magát a csapatokban. Nem szükséges egy csapatnak vér szerinti rokonoknak lenni a lényeg a több generáció.

Várjuk azoknak a családoknak a jelentkezését, akik 2019. MÁRCIUS 7-ÉN 15 ÓRÁtól részt tudnak venni ezen a vetélkedőn, és csapatukba tudnak három különböző generációs tagot biztosítani.

Jelentkezni az info@vajdaiskola.hu címen lehet, a csapattagok nevének megadásával hétfőig! (márc. 4.)

Az összes résztvevő értékes jutalomban részesül.

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra