Hírek

2019. október 13-án 18:00-kor a Groupama Arénában Magyarország-Azerbajdzsán Válogatott mérkőzésre megyünk! A jegy INGYENES! Csak gyerekek és az iskolai kísérők mehetnek be a stadionba! Egyelőre a 4. osztálytól 8.-ig tudnak jelentkezni a diákok Borka Gábor, Mócsa Róbert és Fodor Bence testnevelő tanár uraknál. 14 év fölöttiek sajnos nem jöhetnek. Jelentkezni legkésőbb ok.t 11. PÉNTEKIG lehet, és csak az első 80 fő jelentkezését tudjuk elfogadni. A jelentkezéshez szükséges a diákigazolvány vagy a személyigazolvány másolata. A mérkőzésre együtt megyünk és jövünk. Találkozó az iskola előtt vasárnap 17:00-kor, innen együtt sétálunk át az Arénába, majd 20:15-re érkezünk vissza az iskola elé.

A stadionba lépéskor a megszokott szabályokra kell figyelni:
  • a megkapott jegyekkel (minden gyereknek kapnia kell a kezébe jegyet) a gyerekek a forgókapukon egyenként léphetnek a stadionba – ehhez kérjük, vegyék igénybe a jegykezelők segítségét, útmutatásait

• a táskákat, üdítőket nem lehet a stadion területére bevinni

• a rendezvény alatt nyitva tartanak a büfék, amelyek kifejezetten gyerekek részére speciális termékeket is árusítanak

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra