Tisztelt Szülők!

A Belső-Pesti Tankerületi Központ a 2020. március 30 – április 17. közötti időszakra központi ügyeletet ellátó iskolákat jelölt ki. A felsorolt intézmények beosztásai megtekinthetők EBBEN A TÁJÉKOZTATÓBAN, valamint a Belső-Pesti Tankerületi Központ honlapján (kk.gov.hu/belsopest).

Az ügyelet igénybevételére indokolt esetben - közfeladatot ellátó vagy a járványtani helyzetben kiemelt feladatot ellátó szülők esetében - van lehetőség.

Kérjük, az info@vajdaiskola.hu e-mail címen jelezzék, ha élni kívánnak a lehetőséggel! A következő hétre vonatkozó ügyeleti igényeket legkésőbb előző csütörtökön 16 óráig kérjük leadni, hogy a kérelmeket időben továbbítani tudjuk a Tankerületi Központ és az érintett iskolák felé!

Kérjük, jelezzék a tanuló étkezési igényét is!

Iskolavezetés

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra