Kedves Szülők!

Lassan az első tanítási hét végéhez érünk! Hosszú hónapok után újra együtt lehetnek az osztályok, örülhetnek egymásnak a gyerekek. Az első hét feladata volt, hogy ennyi távollét után újra az iskolára hangolódjanak, megszokják újra az iskolai szabályokat, amelyek kiegészültek a vírushelyzet miatt kialakított rendekkel. Az osztályfőnökök sokat beszélgettek a gyerekekkel az elmúlt időszakról, kibeszélhették az online tanulás előnyeit és hátrányait, megpróbálták a közösséget erősíteni. Azokban az osztályokban, ahol összevonásra került sor, szintén a közösségépítés volt a hét feladata. Az elmúlt napokban bemutatkoztak az osztályoknak az új kollégák, megbeszélve a tanév feladatait, a tantárggyal kapcsolatos kérdéseket pedig feltehették a diákok.

Büszkék vagyunk mindenkire, hiszen nagyon fegyelmezetten telt az első hét! Mindenki maximálisan próbált alkalmazkodni a rendkívüli körülményekhez!

Holnap megkapják az órarendet az osztályok, s a jövő héten már a megszokott rendben tartjuk az órákat. Az uszodák jelenleg nem fogadnak csoportokat, az úszás órák helyett iskolán belül tartunk testnevelés órákat.

Kedves Szülők!  Kérjük, vegyenek részt az online szülői értekezleteken, hiszen sok fontos információt kaphatnak a tanévvel kapcsolatosan és az osztály életével kapcsolatban.

Mindenkinek sikeres tanévet kívánunk!

Iskolavezetés

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra