englishdeutschitaliano

Hírek

A 2020. szeptember 25-i Vajda-futás győztesei

 

Bővebb galéria: 

 

 

 

1.s

Lányok

1. Rab Alexandra
2. Weisz Réka
3. Szilágyi Chen Erika

Fiúk

1. Csiki Renátó Dániel
2. Horváth Ábrahám
3. Séra Szebasztián


 

1.z

Lányok

1. Bőhm Flóra
2. Rácz Jázmin
3. Balogh Mia, Varga Rebeka

Fiúk

1. Leleszi Milán
2. Maradini Alex
3. Ruzsa Krisztián


 

 

2.s

Lányok

1. Menyhárt Kinga
2. Lakatos Emma
3. Varga Natália

Fiúk

1. Balassa Zsombor
2. Ruzsa Lénárt
3. Simon Magor, Horváth Olivér


 

2.z

Lányok

1. Ruzsa Natália
2. Széna Csilla
3. Horváth Katalin, Kun Damarisz Eponin

Fiúk
1. Nyisztor Levente


 

 

3.s

Lányok

1. Mesztrics Nikolett
2. Szafonenko Szófia
3. Sándor Galina
 

Fiúk

1. Bobby
2. Szabó Dávid
3. Takács Róbert


3.z

Lányok

1. Bőhm Jázmin
2. Budai Szolanzs
3. Darai Fanni
 

Fiúk

1. Bakó Botond
2. Magyari Dániel
3. Qe Juni


4.s

Lányok

1. Hosnyánszki Petra
2. Benő Balla Boglárka
3. Merena Tímea
 

Fiúk

1. Tímár Gergely
2. Merena Ádám, Simon Péter


4.t

Lányok

1. László Patrícia
2. Kőhalmi Boglárka
3. Osztolykán Vanessza
 

Fiúk

1. Haga Alex
2. Okolele Pascal
3. Kovács Attila


4.z

Lányok

1. Leleszi Larina
2. Papp Nóra
3. Pakulár Szandra
 

Fiúk

1. Bajnok Miklós
2. Kónya Kevin
3. Harcz Viktor

 


 

5.s

Lányok

1. Dinnyés Janka
2. Hartai Emese
3. Szlifka Lilien
 

Fiúk

1. Deli Vejke
2. Árki Alexander
3. Márton Levente

 


5.t-z

Lányok

1. Jakocska Brigitta
2. Osztolykán Viktória
3. Dömötör Dominika, Chen Ze Mu
 

Fiúk

1. Chen Ci Bo
2. Mocsel Zsolt
3. Csavera Ferenc

 


6.s

Lányok

1. Farkas Fanni
2. Mészáros Boglárka
3. Birinyi Nóra
 

Fiúk

1. Hegyi Zsigmond
2. Rácz Benedek
3. Koszta Norbert

 


6.z

Lányok

1. Mocsár Cintia
2. Botos Vivien
 

Fiúk

1. Váradi Márk
2. Zadrug Angelo
3. Hunyadi Ervin

 


7.s

Lányok

1. Timi
2. Szumi
3. Pusztai Panna
 

Fiúk

1. Balogh Balázs
2. Veizer Bendegúz
3. Jerry

 


7.z

Lányok

1. Feleki Alexandra
2. Simon Brigitta
3. Mikola Maja
 

Fiúk

1. Bende Péter
2. Darai Dániel
3. Horváth Tamás

 


8.s

Lányok

1. Papp Csenge
2. Szűcs Anna
3. Lőrik Laura
 

Fiúk

1. Toma Tamás
2. Fülöp Péter
3. Ungvárszki Flórián

 


8.t

Lányok

1. Chen Ze Wen Lucy
2. Kökény Dominika
 

Fiúk

1. Gáspár Zoltán
2. Chen Ze Yu Viktor
3. Czeher Dominik

 


8.z

Lányok

1. Sütő Enikő
2. Nagy Bettina

 


8.z

Fiúk

1. Mezei Máté
2. Pakodi Botond
3. Timár Péter

 


Külön gratulálunk Tolnai Tünde tanárnőnek, aki sportosztályában 3. legjobb lányként, az abszolút 5. helyen ért célba!

 

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra

ugrás a lap telejére

  • Elérhetőségek
  • 1089 Budapest, Vajda Péter u. 25-31.
  • Tel.: 333-4913
  • Igazgató tel.: 313-7417
  • Mobil tel: 06-30/297-1185
  • Email: info@vajdaiskola.hu
weblap készítés