Média

ABLAKDÍSZEK, KOSZORÚK KÉSZÜLTEK

Karácsonyi készülődés a Vajdában

2018. december 10. hétfõ

A Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola bázisiskolaként sok közös programot valósít meg a Magyar Vöröskereszt támogatásával. December 5-én a szervezet és az Új Nemzedék Központ segítségének köszönhetően egységes adventi dekorációt készítettek az iskola tanulói az Önkéntesség világnapja alkalmából.

„Örömünkre szolgált az utolsó pillanatban megérkező segítség, amit nem tudunk eléggé megköszönni” – mondta el lapunknak Filep Mária, az iskola igazgatónője.

A felsősök girlandokat készítettek, míg az alsósok ablakdíszeket. Az osztályok megalkották saját adventi koszorúikat is és az iskola koszorújára is mécses került. Az igazgatónő hozzátette: a programot tervezték az év során, és nagyon hálásak az együttműködésért a Magyar Vöröskereszt fővárosi szervezetének.

vissza az idei cikkekhez | vissza a kezdőoldalra