Média

KÖZÖS ÉLMÉNY, TAPASZTALATCSERÉVEL FŰSZEREZVE

Pedagógusok sorversenye a Vajdában

2019. január 17. csütörtök

A közös sportélmények nemcsak az egészség miatt fontosak. Az együtt teljesített kihívások és a közös élmény közelebb hozzák egymáshoz a csapattagokat is. Többek között ez volt az egyik célja annak a január 11-én megrendezett vidám, baráti hangulatú sor- és váltóversenynek, melyen a Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola tanárai, illetve a Százszorszép és a Katica Tagóvodák pedagógusai mérkőztek meg egymással.

A Vajda Péter iskola tornatermében megrendezett másfélórás versenyen a tréfás, mindenkit jókedvre derítő feladatok mellett minden pedagógus számot adhatott tájékozottságáról is a sport területén.

A tíz különböző, de egytől egyig ügyességet, koncentrációt és együttműködést igénylő feladatból álló verseny lezárásaként a résztvevők egy baráti, kötetlen hangulatú beszélgetésen osztották meg egymással élményeiket és tapasztalataikat, miközben pogácsával és süteményekkel pótolták a sport során elhasznált energiákat.

Fotó: Vajda Péter Ének-zenei Általános és Sportiskola

vissza az idei cikkekhez | vissza a kezdőoldalra