Sporthírek

Stupava Floorball Cup 2018

Az összesen 42 csapatot felvonultató tornán minden korosztályunk nagyon kiegyenlített mérkőzéseket vívott. 2 csapatunk hatalmas csatában verte meg a bronzmérkőzésen esélyesebb ellenfelét. Csapatunkban több volt diákunk is helyet kapott, míg a lányoknál a Németh László Gimnáziummal indítottunk közös csapatot.

A B03 kategóriában csapatunk több tagja is sérülten lépett pályára a helyosztón, de kiváló csapatmunkával és remek egyéni teljesítményekkel sikerült, a torna legjobb játékával, győzedelmeskedni. Ezúton is jobbulást kívánunk Odor Grétának és Erős Gyulának.

B03 korosztály III. Vajda

Odor Gréta, Nánási Enikő, Kovács Tamara, Pakodi Csenge, Fürjes Csenge, Zsámboki Alíz, Varga Dorka, Dulai Kinga, Erős Gyula, Sokacz Iván, Gergely Ferenc, Nánási Gergő, Szabó Andris, Szabó Zoli, Jaroszkievicz Ferenc

G05 kategória III.hely

Pásztor Amanda, Kis Nadin, Papp Csenge, Bálint Zsófia, Muzslay Lili, Cseh Laura, Dankó-Kiss Hanna, Kovács Eszter, Stverteczky Nikol, Dulai Eszter, Boltresz Zselyke, Labáth Borbála, Temesi Anna, Szebegyinszki Liza, Városi Vanda

A két iskola vegyes csapata meccsről meccsre javulva nagy küzdelemben győzött a kassai ellenfél ellen a bronzmérkőzésen.

B05 kategória V. hely

A legnépesebb mezőnyt felvonultató korosztályban kiegyenlített mérkőzéseket játszottunk. Az erős csapatok ellen lejátszott mérkőzések kiválóan szolgálták a bajnoki felkészülést.

Borka Marci, Pakodi Boti, Rátkai Andris, Szelley Csongor, Magyar Ádám, Kvasnika Gergő, Mezey Máté, Papp Dani, Apró Balázs, Molnár Áron, Kodó Patrik, Rátkai Gábor, Tóth Bence, Do Duc Dávid, Muzslay Lili, Molnár Marcell.

(FÉNYKÉP KÉSŐBB)

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra