englishdeutschitaliano

Sporthírek

TISZTVISELŐTELEPI VAJDA-FUTÁS
2019. MÁJUS 23.

 

Tisztelt Szülők! Sajnos egy hardveres hiba miatt több eseményfotónk elveszett, így a futóversenyéi is. Kérjük, hogy aki rendelkezik a hiányzó dobogós fotókkal, küldje el a facebookon, vagy a vajda.8ker.foto@gmail.com  e-

mail címre! Köszönjük az eddigi segítséget!

Hiányzó fotók: 

  • Óvodás fiú
  • 2008. fiú
  • 2009. fiú
  • 2009. lány
  • 2010. lány

 

Óvodás fiú

1. Dienes Márton Bendegúz - Katica Óvoda
2. Tolnai Lőrinc - Százszorszép Óvoda
3. Dóczi Csaba - Katica Óvoda

***

Óvodás lány

1. Békési Viktória- Katica Óvoda
2. Rúzsa Natália- Kincskereső Óvoda
3. Varga Natália- Kincskereső Óvoda

***

2008. fiú

1. Hegyi Zsigmond 4.s
2. Jitaru Patrik 4.s
3. Kurucz Levente 5.z

Csapat I. : Hegyi Zsigmond 4.s, Jitaru Patrik 4.s,
Kurucz Levente 5.z, Deák Zalán 4.s,
Váradi Márk 4.t, Rácz Benedek 4.s

16. Tanyi Máté- Deák Diák Általános Iskola

***

2008. lány 

1. Mihály Izabell 4.s
2. Farkas Fanni 4.t
3. Pusztai Panna 5.s

Csapat I. : Mihály Izabell 4.s, Farkas Fanni 4.t,Pusztai Panna 5.s,
Tóth-Móricz Zsófia 4.s, Bajnok Lilla 4.z, Kis Emili 5.s

7. Kiss Rita Ágnes- Deák Diák Általános Iskola

***

2009. fiú

1. Deli Vejke
2. Mayer Dominik - Deák Diák Általános Iskola
3. Árki Alexander 3.s

 Csapat I.: Deli Vejke 3.s, Árki Alexander 3.s, Bäck Richárd 3.s,
Lakatos Benjámin 4.t, Kárász Buda 4.s, Szendrei Martin 3.s

 ***

 2009. lány

1. Farkas Nóra 4.s
2. Birinyi Nóra 4.s
3. Dinnyés Janka 3.s

Csapat I.: Farkas Nóra 4.s, Birinyi Nóra 4.s, Dinnyés Janka 3.s,
Magyari Katalin 3.s, Kovács Lili 4.s, Máthé Szilvia 3.t

***

2010. fiú

1. Márton Levente 3.s
2. Nguyen Van Márton 3.s
3. Bodon Bence Patrik 3.t

Csapat I.: Márton Levente 3.s, Nguyen Van Márton 3.s,
Bodon Bence Patrik 3.t, Bíró Marcell Gábor 2.s, Plézer Patrik 1.s, Szabó Richárd 3.s

 ***

2010. lány

1. Dudás Flóra 3.s
2. Hosnyánszki Petra 2.s
3. Margitics Viktória 3.s

Csapat I.: Dudás Flóra 3.s, Hosnyánszki Petra 2.s,
Margitics Viktória 3.s, Leleszi Larina Nikolett 2.z, Hartai Emese 3.s, Merena Tímea 2.s

***

2011.-2012. fiú

 

1. Simon Péter 2.s
2. Pham Anh Huy 1.s
3. Tímár Gergő 2.s

Csapat I.: Simon Péter 2.s, Pham Anh Huy 1.s, Tímár Gergő 2.s,
Bajnok Miklós 2.z, Phan Bui Hoang Bach 2.s, Kállai Árpád 1.s

 ***

2011.-2012. lány

 

1. Safonenko Sofiia 1.s
2. Mesztrics Nikoletta Amina 1.s
3. Kenéz Karina 2.s

Csapat I.: Safonenko Sofiia 1.s, Mesztrics Nikoletta Amina 1.s,
Kenéz Karina 2.s, Váradi Emma 1.s, Szabó Nóra 2.s, Papp Liliána 1.s

 ***

2007. fiú

 

1. Ungvárszki Tamás Flórián 6.s
2. Farkas Richárd 5.t
3. Oláh Martin 6.z

Csapat I.: Ungvárszki Tamás Flórián 6.s, Farkas Richárd 5.t,
Oláh Martin 6.z, Gáspár Zoltán 6.t, Nándori Kornél 5.s, Bende Péter 5.z

***

2007. lány

 

1. Plézer Petra 5.s
2. Nguyen Than Thuy 5.s
3. Pham Quyh Ann 5.s   

Csapat I.: Plézer Petra 5.s, Nguyen Than Thuy 5.s, Pham Quyh Ann 5.s,
Sütő Enikő 6.z, Kállai Dorina 5.z, Phan Hoang Lien 5.z

4. Berke Szonja- Deák Diák Általános Iskola

5. Csömör Klaudia- Deák Diák Általános Iskola

 ***

2006. fiú

 

1. Borka Márton 7.s
2. Mezei Máté 6.z
3. Toma Tamás 6.s

Csapat I.: Borka Márton 7.s, Mezei Máté 6.z, Toma Tamás 6.s,
Pakodi Botond 6.z, Kovács Kristóf 7.s, Tímár Péter 6.z

***

2006. lány

 

1. Szűcs Anna 6.s
1. Papp Csenge 6.s
2. Juhász Patrícia 6.s  

Csapat I.: Szűcs Anna 6.s, Papp Csenge 6.s, Juhász Patrícia 6.s,
Kis Nadin 7.s, Kállai Erzsébet 6.z, Dékány Dorka 7.z

***

2005. fiú

1. Darai Gergely 7.s
2. Kocsis Tamás 8.z
3. Petri Dominik 7.s

Csapat I.: Darai Gergely 7.s, Kocsis Tamás 8.z, Petri Dominik 7.s,
Leleszi Levente 7.t, Lakatos Krisztián 7.s, Pusztai Örs 7.s 

***

2005. lány

 

1. Petz Szandra 7.s
2. Máj Zsófia 7.z
3. Pásztor Amanda 7.s

Csapat I.: Petz Szandra 7.s, Máj Zsófia 7.z, Pásztor Amanda 7.s,
Fehér Alexa 7.z, Putnoki Angelika 7.z, Bandor Szilvia 6.t

 ***

2004. fiú

 

1. Szabó András 8.s
2. Bán Tamás 8.t
2. Chován-Balázs Attila (ex-Vajda)
3. Jároszkievicz Ferenc 8.s

Csapat I. : Szabó András 8.s, Bán Tamás 8.t, Jároszkievicz Ferenc 8.s,
Bán Gergő 8.s, Gáspár Zsolt 8.t, Tolnai Dominik 8.s

***

 2004. lány

 

1. Pap Nóra 8.t
2. Olár Rebeka 8.t
3. Zöld Fanni 8.s
3. Borka Dóra (ex-Vajda, Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium)

Csapat I.: Pap Nóra 8.t, Olár Rebeka 8.t, Zöld Fanni 8.s, Bokros Lilla 8.t, Mocsár Virginia 8.z, Sáritz Csenge 8.t

 

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra

ugrás a lap telejére

  • Elérhetőségek
  • 1089 Budapest, Vajda Péter u. 25-31.
  • Tel.: 333-4913
  • Igazgató tel.: 313-7417
  • Mobil tel: 06-30/297-1185
  • Email: info@vajdaiskola.hu
weblap készítés