Sporthírek

FANUC-DESEF-HARTMANN Kupa Nemzetközi Floorball Torna

2019.11.30 - 12.01.

2007 korosztály: II.hely
Rátkai Gábor, Molnár Áron, Nguyen Bence, Jitaru Patrik, Papp Csenge, Kis Nadin, Bálint Zsófi, Kállay Fanni, Gálfi Orsi, Boltresz Zselyke
A fiú lány vegyes csapat soha nem látott összeállításban szerepelt. Kiválóan játszva, 2 szlovák csapatot is legyőzve szerezték meg az ezüstérmet. Rátkai Gábor beugró kapusként nagyszerűen teljesített.

2011 korosztály: IV. hely
Csebzán Kolos, Phan Péter, Bobby, Jónás Riki, Padureanu Adrián, Balassa Zsombor, Bárány Máté, Beni 1.s
A kicsik egy kivétellel életük első nagykapus meccseiket játszották. Nagyon jól játszottak, sokat tanultak.

2005 korosztály: III.hely
Pakodi Boti, Mezey Máté, Rátkai Andris, Kvasnika Gergő, Tóth Bence, Apró Balázs, Kodó Patrik, Rátkai Gábor, Papp Dániel, Szelley Csongor
Nagy csapatában vívtuk ki a bronzmérkőzés jogát, ahol magabiztos sikerrel diadalmaskodtunk. Rátkai Gábor újra remekelt a kapuban.

2009 korosztály: IV.hely
Papp Róbert Árisz, Nguyen Marci, Bäck Ricsi, Luu Robi, Csebzán Boti, Bodon Bence, Kurucz Barni, Mihály Iza
A csoportot veretlenül 4 győzelemmel záró csapatunk sajnos az utolsó két legfontosabb meccsre kissé öncélúan kezdett játszani, ami nem vezetett eredményre.

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra