Sporthírek

Az elmúlt hét végén, vasárnap (2017.04.30.) a Vajda Diák Sport Egyesület atlétika szakosztályának nyolc kis versenyzője, Kis Emili, Kaiser Patrícia, Kis Nadin, Veizer Luca, Boros Richárd, Gyöngyösi Dénes, Horváth Tamás és Veizer Bendegúz első versenyükön az összetett csapat versenyben a kitűnő hatodik helyezést értek el.

Igaz, csak 12 csapat indult, de mind komoly atlétikai múlttal rendelkező intézményekből neveztek. Így büszkén kijelenthetjük, hogy komoly teljesítmény volt a Váci és a Gödöllői csapatokat magunk mögött hagyni.

Sprint váltó, „diszkosz” vetés, hármas ugrás, kislabda hajítás, távolugrás, szlalom sprint váltó és 800 méter síkfutás versenyszámok voltak. Ezek közül a távolugrásban a csapat holtversenyben az első helyen végzett.

Galambos Zsolt
VDSE atlétika szakosztály edző

vissza az idei hírekhez | vissza a kezdőoldalra