Sportiskolai hírek a 2019/2020-as tanévben

Idei / korábbi évek hírei:

A Floorball Kispályás Budapest Diákolimpia eredményei

bővebben

A nov. 7-i Kerületi Kosárlabda Versenyen bajnok lett a fiúcsapat, a lánycsapat II. helyezést ért el.

bővebben

Október 20-án váltófutó versenyen voltunk. Az 1848-1849-es Szabadságharc 171. évfordulójának tiszteletére 4040 m-t futottunk.

bővebben

Hudácskó András (4.s) a 16. Ezerjó Kupa nemzetközi úszóversenyen a 2009-es versenyzők között a 6. helyen végzett.

bővebben

Margitics Viktória (4.s) október 12-én a VI. Seishin Gála - Kovács Kata Emlékversenyen kategóriájában a II. helyezést érte el.

bővebben

Stupava Floorball Cup 2019

bővebben

Szept. 28-án szombaton a BSI nagyszabású rendezvényén, a Budapest Maraton 2,3 km-es távján vettünk részt.

bővebben

Atlétika Ügyességi Csapat Bajnokság Budapesti Döntő

bővebben

2019.09.22-én a VI. Ajkai Duatlon versenyen Toma Tamás és Plézer Petra is 3. helyezést ért el a gyermek korosztályban.

bővebben

Márton Levente 4.s osztályos tanulónk a Miskolci Országos Delfin Bajnokságon a "Magyarország legeredményesebb 9 éves delfin korú versenyzője" díjat nyerte el 9 arany- és 4 ezüstéremmel.