Programok

LÁTOGATÁS A SZENNYVÍZTISZTÍTÓBAN Iskolánk 7.z osztálya pár 7.s-sel kiegészülve ellátogattak a Dél-Pesti Szennyvíztisztító Telepre, ahol egy rövid pedagógiai foglalkozáson vettek részt. A foglalkozás célja, hogy többet megtudjunk a szennyvíztisztítás folyamatáról és környezetvédelmi szerepéről. Köszönjük Lévai-Nagy Ildikónak, Ildikó néninek a program megszervezését és a lelkes, áldozatos munkát a hetedikesek biológia és kémia tanításának terén. https://drive.google.com/drive/folders/176S7Nur6P5eSRlWwNF82SlGDhpDCnu5B?usp=drive_link Menyhárt … Continue reading Programok