Kórus koncertje Joyce DiDonatoval Ausztriában. 2022. szeptember 2.

Március 22-én a MÜPÁ-ban fellépett iskolánk kórusa Joyce DiDonato, amerikai operaénekes EDEN-projekt című előadásában. Senki nem gondolta, hogy ennek hamarosan folytatása lesz.Augusztus végén kaptuk a hírt, hogy a szeptember 2-án Bécsben tartandó koncertet az ottani kórus lemondta és Joyce minket kért fel, hogy ugorjunk be helyettük és énekeljük el a Seeds of Hope című művet, amellyel a MÜPÁ-ban is szerepeltünk. Az idő rövidsége miatt a kórus nem tudott ott lenni teljes létszámban, de, akik elutaztak ismét nagy sikert arattak és régi ismerősként üdvözölték egymást Joyce-szal. Köszönjük Géza bácsinak, hogy hihetetlen rugalmassággal kezelte a helyzetet és augusztus végén összehívta a kórus aktivizálható részét próbálni, Evelin néninek, hogy elkísérte a kórust és tolmácsolásával segítette a gördülékeny kommunikációt és Kati néninek, hogy biztosította az utazás feltételeit és igazgatóként képviselte iskolánkat.Természetesen gratulálunk a kórus azon tagjainak, akik felléptek Bécsben, a világot jelentő deszkákon és elvitték hírünket a világban.