Ének-zene tagozat

1963 óta ének-zene tagozat működik az iskolában, kórusaink határainkon kívül és belül sikert sikerre halmoztak az évek során. Rendszeresen vendégszerepelnek vidéken és külföldön is: Ausztriában, Olaszországban, Kárpátalján. Az énekkar testvérkapcsolatokat ápol az olaszországi Abruzzo tartományban. Minden tanulónk órarendbe iktatva megtanul furulyázni, s tagjai lesznek az iskola énekkarainak is. Énekkarunk és népdal-csoportunk rendszeresen ér el arany minősítést az országos minősítő versenyeken.

Az ének-zenei osztályokba humán beállítottságú tanulókat várunk. Emelt óraszámban oktatjuk az ének-zene tantárgyat, melynek keretén belül már az első évfolyamtól kezdve furulyázni tanulnak a gyerekek. Az alsó tagozatos Kicsinyek kórusa nagy sikerrel lép fel különböző helyszíneken. A negyedik évfolyamtól a tanulók iskolánk Arany okleveles kórusának tagjai lesznek.

1.z osztály
1.z osztály
2.z osztály
4.z