U11 Magyar Kupa

Gábor bácsi beszámolója következik a mai (2023. október 1.) U11 Magyar Kupa küzdelmeiről:

“Mai napon az U11 fiú Magyar Kupa küzdelmeire került sor Pitvaroson.

A több, mint 2 órás utazás után a szakvezetés aggódott, hogy a fiúk álmosan kezdenek. Szerencsére nem így történt. A kiválóan sikerült első mérkőzés után, ahol az egyik nagy riválist vertük 12 góllal, sem lankadt a figyelem és lendület. Ellenfeleink nem bírták csapatunk sebességét, így 5 meccsen 55 gólt ütve és mindössze nyolcat kapva veretlenül hódítottuk el a kupát.

torna legjobb játékos Bernáth Boti lett, a góllövőlistán az első 5-ben 4 játékosunk végzett.

Csapatunk névsora: Simon Magor, Nguyen Khan Tomi, Do Bao An Ádám, Nguyen Bach Beni, Bernáth Boti, Kovács Boti, Farkas Vince, Simon Csani, Bárány Máté, Horváth Olivér, edzők: Kállai Márk, Borka Gábor”

📷Novák Nóra