Pedagógusnapi jutalmak

Számunkra, akik gyermekekkel foglalkozunk, a legfontosabb elismerés az a mosoly és szeretet, amit az iskolában kapunk nap mint nap! De vannak olyan elismerések, melyek kívülről erősítenek meg minket abban, hogy jól csináljuk és eredményesen munkánkat. Iskolánkból nagyon sok kolléga részesült már elismerésben vagy kitűntetésben az elmúlt évek folyamán, akikre büszkék vagyunk. Az idén sem volt ez másképp.

Az idei Pedagógus Napi jutalmakat szeptember végén kapták meg a következő kollégák:

  • Polgármesteri Dicséret kitüntetésben részesült Borkáné Zord Andrea
  • Józsefváros Hűségjutalmát Vitai Katalin vehette át
  • nyugdíjba vonulása alkalmából díjazták Günther Miklós Zoltánnét, aki megkapta a Pedagógus Szolgálati Emlékérmet.
  • A hónap kitüntetettje volt Borka Gábor tanár úr is – egy korábbi bejegyzésben már hírt adtunk róla – aki átvehette a Magyar Diáksport Szövetség kitüntetését.

Nagyon büszkék vagyunk díjazottjainkra!